Opinie pacjentów

Łatwo nawiązałam kontakt z Panem Piotrem. Świetnie dopasował mi dietę jem to co lubię, wyjaśnił mi jakie podstawowe błędy popełniałam..Polecam ...

Sylwia

Poznaj inną historię

Niesamowita przemiana

Pani Elżbieta, to osoba która konsekwentnie idzie do przodu i nigdy się nie poddaje! Zrzuciła swoje 53 kilogramy i całkowicie odmieniła swoje życie.  

czytaj więcej

Duża waga, duży problem! Nowy etap w życiu

  • Judyta
  • 36
  • Kobieta
  • 26 września, 2017

Chciałam zmienić coś w swoim życiu. Od paru lat miałam problem z nadwagą, postanowiłam więc zasięgnąć porady dietetyka.

 

Znalazłam pomoc w poradni dietetycznej w Jarocinie

Pomocy i dobrych wskazówek udzielił mi Pan Piotr Kaźmierczak. Moja historia zaczęła sie od tego, że od kilku lat zmagałam się z nadwagą, nie czułam się z tym problemem najlepiej. Zanim spotkałam się z Panem Piotrem moja waga wynosiła 114 kg przy wzroście 184 cm. Prowadziłam nie zdrowy tryb życia, nie zwracałam uwagi na to co i kiedy jem. Miałam też bardzo małą aktywność fizyczną. Po spotkaniu z dietetykiem dowiedziałam się co muszę zmienić w swoich nawykach i co muszę do nich wprowadzić.

Po czasie nadeszło bardzo dużo zmian na lepsze

Początki były ciężkie, musiałam nauczyć się do regularnych posiłków i nie podjadania pomiędzy nimi. Teraz zjadam dziennie minimum 5 posiłków zdrowych i pożywnych. Aktywność fizyczna bardzo się poprawiła, praktycznie wcześniej jej nie było w ogóle.Gdy zaczęłam diete starałam się spędzać przynajmniej trzy dni w tygodniu po 45 min na aktywności fizycznej. Z czasem zaczęłam ćwiczyć więcej, teraz ćwiczenia są dla mnie odpoczynkiem i oderwaniem od obowiązków. Nie wyobrażam sobie dnia bez biegu czy innych ćwiczeń, po prostu brakuje mi tego. Przez dobre porady i pomoc Pana Piotra Kaźmierczaka, przez nie całe półtora roku zrzuciłam 36 kg. Moja waga wynosi 78 kg czuję się świetnie. Na mojej twarzy gości teraz cały czas uśmiech.Czuję się lepiej i też widać różnicę w moim wyglądzie, mogę ubrać się w to co chcę i nie muszę się wstydzić swojego ciała. Naprawdę warto zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie, mam teraz dużo energii i motywacji na przyszłość.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego pana Piotra Kaźmierczaka z Poradni Dobry Dietetyk w Jarocinie

Bardzo ucieszyłem się, kiedy Pani Judyta umówiła się na wizytę kontrolną, ponieważ od dłużego czas nie mieliśmy ze sobą kontaktu. W dniu naszego spotkania, gdy zobaczyłem Panią Judytę moje zaskoczenie było tak duże, że jedynymi słowam, które mogłem wyrazić, to było WOW!!! Metamorfoza w wyglądzie zewnętrznym była ogromna, a szczęśliwy i energetyczny uśmiech na twarzy był uzupełnieniem całości. Pani Judyta w 100% wykorzystała wszystkie moje rady i sugestie. Czuję ogromny szacunek za samodyscyplinę i konsekwencję w działaniu. Każdy jest w stanie osiągnąć swój sukces, właśnie tak jak zrobiła to p.Judyta. Wielkie gratulacje!!

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ