Opinie pacjentów

Jestem zaskoczona tak miłym i życiowym podejściem do diety, jaką prezentuję p.Piotr. Posiłki proste i nie skomplikowane podczas przygotowania, tak jak sobie życzyłam. Trening dopasowany do moich godzin. Pozbywam się zbędnego tłuszczu i wzmacniam moją jędrność ciała. Po prostu świetnie.

Marysia

Poznaj inną historię

104 kg na wadze. To był już dramat!

Postanowiłem schudnąć. Nigdy nie walczyłem z nadwagą, ale kiedy zobaczyłem trzy cyfrową liczbę na wadze postanowiłem coś z tym zrobić, w tym celu zdecydowałem się na pomoc dietetyka. Na stronie Dobry Dietetyk.pl znalazłem dane poradni i postanowiłem umówić się na wizytę. 

czytaj więcej

Zrzuciłem 50kg – to jest mój sukces

  • Andzrej (33l), Ostrzeszów
  • 50kg w 1 rok
  • Mężczyzna
  • 10 marca, 2017

Czułem się ciężko i ociężale, odczuwałem ból w nogach. Powiedziałem sobie – dość tego. To był ten dzień i ta decyzja, Wziąłem telefon, zadzwoniłem i umówiłem się do dietetyka.

Moje wyniki badania

Analiza masy i składa ciała potwierdziła to, co już wiedziałem. Lecz ujrzeć to na własne oczy, to był dla mnie szok. Ponad 145 kg, to zdecydowanie za dużo. Analiza składu ciała pokazała jeszcze więcej. Pan Piotr dokładnie omówił moje wyniki. Głównie zapamiętałem ilość tkanki tłuszczowej, której było o wiele więcej niż powinno. Dlatego moja motywacja po wizycie znacznie wzrosła .

Zmienił się mój styl życia, a przede wszystkim odżywiania

Pan Piotr przeprowadził wnikliwy wywiad mojego żywienia, pytał o wszystkie szczegóły. Czułem się dobrze, bo ta rozmowa zmierzała do ułożenia jadłospisu wprost dla mnie. Stworzyliśmy plan działania na kolejne miesiące i zacząłem czuć, że osiągnę swój cel.  Byłem całkowicie najedzony – to niesamowite. Posiłki były bardzo proste w przygotowaniu i co najważniejsze bardzo smaczne.

Działanie przez kolejne miesiące

Podczas kolejnych wizyt kontrolnych zmiany, które dokonywały się w moim organizmie całkowicie mnie zaskoczyły i niesamowicie radowały. Za każdym razem p. Piotr dokładnie i jasno omawiał moje wyniki, że wszystko układało się dla mnie w logiczną całość.

Moja aktywność

Widziałem i odczuwałem zmiany na sobie. Mocno trenowałem na swoim rowerze stacjonarnym i w swojej pracy zajęć fizycznych także nie odpuszczałem. Wyniki z każdym miesiącem były co raz lepsze.

Miałem świetne wsparcie

Doskonała współpraca z p. Piotrem dawała mi ogromną moc działania i z każdym miesiącem poprawiała moją kondycję zdrowia. Omawialiśmy moje wyniki, zawsze otrzymałem cenne wskazówki, które chętnie wykorzystywałem. Proste i smaczne posiłki sprawiały mi dużą przyjemność. I wiem to już dziś, że taki styl życia zostanie ze mną na długo.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego - Piotr Kaźmierczak

Pan Andrzej od pierwszego spotkania wykazywał duże chęci do współpracyi kolejne spotkania potwierdzały to. Bardzo rzetelnie przestrzegał wszystkie zalecenia i sugestie.

Plan aktywności fizycznej, który razem ustaliliśmy (głównie był to trening na rowerze stacjonarnym) zaowocował u p. Andrzeja szukaniem innych możliwości do aktywności fizycznej. Wzajemne zaufanie jakim się obdarzyliśmy dawało podstawy do szybkiej akceptacji zmian w naszym  planie działania. Oczywiście, nie bez znaczenia okazało się wsparcie najbliższych, którzy razem z Panem Andrzejem wprowadzali zmiany w swoim sposobie żywienia. Dzięki czemu program żywieniowy stał się nowym, zdrowszym stylem życia.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ