<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=1161397844212659&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Nie spodziewałam się, że można tak polubić swój nowy jadłospis. Jest prosty, smaczny i jada go także moja rodzina. Chudnę niecały kilogram tygodniowo i czuję się wyśmienicie. Ułożyliśmy z p.Piotrem plan działania i konsekwentnie go realizuję. Bardzo mi się to podoba!

Jolanta

Poznaj inną historię

Historie niesamowitych przemian

Pani Elżbieta, to osoba która konsekwentnie idzie do przodu i nigdy się nie poddaje! Zrzuciła swoje 64 kilogramy i całkowicie odmieniła swoje życie.  

czytaj więcej

104 kg na wadze. To był już dramat!

  • Śławek – Krotoszyn
  • 20kg mniej
  • Mężczyzna
  • 12 sierpnia, 2014

Postanowiłem schudnąć. Nigdy nie walczyłem z nadwagą, ale kiedy zobaczyłem trzy cyfrową liczbę na wadze postanowiłem coś z tym zrobić, w tym celu zdecydowałem się na pomoc dietetyka. Na stronie Dobry Dietetyk.pl znalazłem dane poradni i postanowiłem umówić się na wizytę. 

Skorzystałem z usług Dobrego Dietetyka w Krotoszynie

W poradni dostałem się pod opiekę Pana Piotra Kaźmierczaka który dokładnie i fachowo wyjaśnił mi gdzie tkwił błąd. Musiałem nieco zweryfikować swój dotychczasowy model żywienia. Jak się okazało jedną z głównych przyczyn mojego problemu było nieregularne jedzenie, nienajlepsza jakość odżywiania i zbyt mała ilość posiłków w ciągu dnia. Pracuję w systemie zmianowym, wczeniej nigdy nie jadłem pierwszego śniadania, a pozostałe posiłki bywało różnie.

Pojawiło się sporo zmian

Stosuję się dość systematycznie do wytycznych Pana Piotra, jem posiłki regularnie co 3 godz i przynajmniej 5 posiłków dziennie. Nie podjadam między posiłkami, a to co najbardziej mnie urzekło to to, że duża część produktów się nie zmieniła, tylko jest w inny sposób przygotowywana.  Do tego  jeszcze dochodzi  dwa razy w tygodniu aktywność fizyczna  min 45 minut spokojnego biegu i wynik jest imponujący. Moja waga zmniejszyła się już blisko 20kg! Jestem nie tylko lżejszy, ale także sprawniejszy, pełen energii i czuję się wyśmienicie.

Opinia dietetyka, Pana Piotra Kaźmierczaka z poradni Dobry Dietetyk w Krotoszynie

Już na pierwszym spotkaniu, wiedziałem, że przyszła do mnie osoba, które dobrze wie co chce osiągnąć. Pomyślałem sobie, że będzie mi bardzo przyjemnie współpracować z Panem Sławkiem człowiekiem, który konsekwentnie będzie dążył do swojego celu.  Ustaliliśmy wspólny plan działania i kolejne progi, do których będziemy dążyć.  Pan Sławek krok po kroku zaczął realizować wyznaczone zadania. Zaczęło się poprawiać samopoczucie,  przyszły nowe pokłady energii oraz poprawiła się wytrzymałość w biegach, który stał się głównym treningiem w naszym planie. Trening biegowy stał się stylem życia i pasją, którą Pan Sławek realizuję sprawdzając swoje możliwości w zawodach biegowych. Z przyjemnością patrzyłem na zmiany zewnętrzne oraz miło mi było informować o uciekających kilogramach, na każdym spotkaniu kontrolnym. Wsparciem byli nabliżsi, którzy chętnie przyłączali się do sposobu żywienia Pana Sławka. Na pewno upór i konsekwencja, to dwie cechy, które pozwoliły Panu Sławkowi osiągnąć sukces. Wielkie gratulacje!

POKAŻ