<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=1161397844212659&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Serdecznie polecam Pana Piotra. Obawiałam się rewolucji poprze eliminację niektórych produktów do tej pory przeze mnie zjadanych. Okazało się, że moje nowe posiłki są tak smaczne i wystarczające, że o starych nawykach już zapomniałam. Najważniejsze jest też to, iż pomimo, że jem dużo, ciało traci na tkance tłuszczowej i co za tym idzie - wadze. Pan Piotr, doskonale wytłumaczył błędy dotychczas przeze mnie popełniane. Dzięki Jego pomocy nareszcie zaczęłam dobrze czuć się w swoim ciele.

Iwona M

Poznaj inną historię

Źle się czułam w swoim ciele

Jak poznałam pana Piotra? Na spotkaniu z nim umówiła mnie moja starsza córka. Jej koleżanka organizowała w swoim salonie kosmetycznym indywidualne spotkania z dietetykiem. Była to taka wstępna rozmowa. Upłynęło półtora miesiąca, zanim zdecydowałam się na następne spotkanie. Źle się czułam w swoim ciele. Wspominałam mężowi o pójściu do dietetyka. Stwierdził, że to nic nie da, że nie schudnę.Tym bardziej chciałam udowodnić, że jest to możliwe. Poprosiłam córkę, aby umówiła mnie na spotkanie.

czytaj więcej

Moja droga do celu

  • Agnieszka (27l.), Ostrzeszów
  • 24
  • Kobieta
  • 08 stycznia, 2018

Powiedziałam sobie - dość...

Swoją przygodę z poradnią dietetyczną rozpoczęłam z powodu dużej nadwagi, która miała wpływ na moje zdrowie, a zwłaszcza na stawy kolanowe. Pewnego dnia powiedziałam sobie dość, musisz coś z tym zrobić i jedynym sposobem jest zmiana złych nawyków żywieniowych, a szczególnie podjadania między posiłkami.

Były obawy, lecz mój cel został osiągnięty

Na wizytę do Pana Piotra umówiłam się przez stronę internetową. W dniu wizyty byłam pełna obaw czy podołam , czy dam radę osiągnąć wyznaczony cel… teraz już wiem, że dałam radę. Po ośmiu miesiącach udało się osiągnąć wyznaczony cel i zgubić ponad 27 kilogramów.

Zyskałam dobrą porcję wiedzy

Dziś wiem, że stereotypy dotyczące diety są błędne…dieta nie oznacza, że nic się nie je lub je się tylko warzywa. Dieta to bardzo urozmaicone posiłki z wykorzystaniem składników które lubimy, nikt nikogo nie zmusza do jedzenia nie lubianych potraw.

Posiłki były smaczne i łatwe w przygotowaniu

Zachęcam wszystkich mających obawy do skorzystania z porad i wiedzy Pana Piotra. Dieta którą otrzymałam była bardzo smaczna, posiłki łatwe w przygotowaniu, a atmosfera podczas wizyt bardzo przyjazna. Posiłki były tak sycące, że nie musiałam podjadać między posiłkami. Organizm dostawał wszystkie składniki odżywcze, których potrzebował dzięki czemu zmniejszył się mój apetyt na słodycze.

Dieta naprawdę działa

Teraz czuję się o wiele lepiej, lżej, jestem mniej zmęczona, a co najważniejsze efekty można zobaczyć, a to dodaje siły do trzymania się diety i walki ze swoimi słabościami. Dieta naprawdę działa cuda

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pana Piotra Kaźmierczaka z Poradni Dobry Dietetyk w Ostrzeszowie

Muszę stwierdzić, że Nasze spotkania potwierdzały ogromną wytrwałość w realizowaniu swojego celu przez p.Agnieszkę. Miło było patrzeć na uciekające kilogramy i większe zdecydowanie w dążeniu do swojego wyniku. Wielkie samozaparcie i upór zwyciężył. Cel p. Agnieszki, który sobie wyznaczyła został osiągnięty. Wielkie wyrazy uznania!!

POKAŻ