<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=1161397844212659&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Jestem zaskoczona tak miłym i życiowym podejściem do diety, jaką prezentuję p.Piotr. Posiłki proste i nie skomplikowane podczas przygotowania, tak jak sobie życzyłam. Trening dopasowany do moich godzin. Pozbywam się zbędnego tłuszczu i wzmacniam moją jędrność ciała. Po prostu świetnie.

Marysia

Poznaj inną historię

Przygoda z Poradnią Dobry Dietetyk

Swoją przygodę z Poradnią Dobry Dietetyk rozpoczęłam w grudniu 2014 r. Do skorzystania z usług poradni namówiła mnie moja mama, po tym jak widziała, że nic innego nie pomaga w walce z moją „dolegliwością”.

czytaj więcej

Moje ciche marzenie

  • Danuta (45l), Ostrzeszów
  • Kobieta
  • 31 października, 2018

Od kilku lat próbowałam schudnąć ale szybko się poddawałam. Moim cichym marzeniem na początku 2018 roku było to, żeby wreszcie zadbać o siebie.

 

Zmieniłam pracę, miałam więcej czasu i w końcu podjęłam kolejną próbę zrzucenia zbędnych kilogramów. Od marca przestałam jeść słodycze, ale niestety nie przyniosło to dużego efektu. Moim problemem były również złe samopoczucie oraz słabe wyniki badań. 

 

Zrobiłam odważny krok

Zdecydowałam się skorzystać z pomocy dietetyka - zrobiłam pierwszy odważny krok i trafiłam do Pana Piotra. Trzymając się ustalonej diety z tygodnia na tydzień zaczęłam chudnąć.

 

Jestem z siebie dumna i zadowolona

Nareszcie jestem z siebie dumna – wytrzymałam w swoim postanowieniu i się nie poddałam. Teraz, gdy zrzuciłam tyle kilogramów, z radością kupuję wymarzone ubrania w moim rozmiarze.Po każdej wizycie u dietetyka byłam szczęśliwsza i coraz bardziej dumna z widocznych efektów. Ponadto moje wyniki są teraz zdecydowanie lepsze.

 

Marzenia się spełniają

Trzeba tylko bardzo chcieć sobie pomóc. Zachęcam wszystkich tych, którzy mają problem z nadwagą do podjęcia współpracy z Panem Piotrem, bo naprawdę warto.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pana Piotra Kaźmierczaka z poradni Dobry Dietetyk w Ostrzeszowie

Pani Danucie należą się ogromne słowa uznania za zaangażowanie i determinację .Muszę przyznać, że dążenie Pani Danuty do zmiany było ogromne. Chęć pozbycia się zbędnych kilogramów oraz poprawa swojej kondycji zdrowotnej dawały napęd do działania..Pozytywne efekty były zauważalne na każdej wizycie. Jestem pewien, że zmiany, których dokonała p. Danuta pomogły umocnić zdrowe nawyki żywieniowe i pozostaną w życiu na długo. Bardzo dziękuję p. Danucie za zaufanie i składam ogromne Gratulacje!

POKAŻ