Opinie pacjentów

Pan Piotr to super dietetyk. Wysłuchał mnie dokładnie, opracował posiłki pod moje potrzeby. Zmotywował do działania i efekty są. Jestem uśmiechnięta i zadowolona, Życzę każdemu takiego wsparcia i pomocy.

Agata

Poznaj inną historię

Moja droga do celu

Powiedziałam sobie - dość... Swoją przygodę z poradnią dietetyczną rozpoczęłam z powodu dużej nadwagi, która miała wpływ na moje zdrowie, a zwłaszcza na stawy kolanowe. Pewnego dnia powiedziałam sobie dość, musisz coś z tym zrobić i jedynym sposobem jest zmiana złych nawyków żywieniowych, a szczególnie podjadania między posiłkami.

czytaj więcej

Moje ciche marzenie

  • Danuta (45l), Ostrzeszów
  • Kobieta
  • 31 października, 2018

Od kilku lat próbowałam schudnąć ale szybko się poddawałam. Moim cichym marzeniem na początku 2018 roku było to, żeby wreszcie zadbać o siebie.

 

Zmieniłam pracę, miałam więcej czasu i w końcu podjęłam kolejną próbę zrzucenia zbędnych kilogramów. Od marca przestałam jeść słodycze, ale niestety nie przyniosło to dużego efektu. Moim problemem były również złe samopoczucie oraz słabe wyniki badań. 

 

Zrobiłam odważny krok

Zdecydowałam się skorzystać z pomocy dietetyka - zrobiłam pierwszy odważny krok i trafiłam do Pana Piotra. Trzymając się ustalonej diety z tygodnia na tydzień zaczęłam chudnąć.

 

Jestem z siebie dumna i zadowolona

Nareszcie jestem z siebie dumna – wytrzymałam w swoim postanowieniu i się nie poddałam. Teraz, gdy zrzuciłam tyle kilogramów, z radością kupuję wymarzone ubrania w moim rozmiarze.Po każdej wizycie u dietetyka byłam szczęśliwsza i coraz bardziej dumna z widocznych efektów. Ponadto moje wyniki są teraz zdecydowanie lepsze.

 

Marzenia się spełniają

Trzeba tylko bardzo chcieć sobie pomóc. Zachęcam wszystkich tych, którzy mają problem z nadwagą do podjęcia współpracy z Panem Piotrem, bo naprawdę warto.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pana Piotra Kaźmierczaka z poradni Dobry Dietetyk w Ostrzeszowie

Pani Danucie należą się ogromne słowa uznania za zaangażowanie i determinację .Muszę przyznać, że dążenie Pani Danuty do zmiany było ogromne. Chęć pozbycia się zbędnych kilogramów oraz poprawa swojej kondycji zdrowotnej dawały napęd do działania..Pozytywne efekty były zauważalne na każdej wizycie. Jestem pewien, że zmiany, których dokonała p. Danuta pomogły umocnić zdrowe nawyki żywieniowe i pozostaną w życiu na długo. Bardzo dziękuję p. Danucie za zaufanie i składam ogromne Gratulacje!

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ