<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=1161397844212659&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Pan Piotr to świetny dietetyk mimo trudnosci ze stosowaniem diety potrafi podniesc na duchu i wytłumaczyć ze mimo chwilowej słabosci nie wolno sie poddawac tylko isc do przodu. Dieta przygotowana pod moja osobe, łatwa i smaczna.

DZIKA

Poznaj inną historię

Historie niesamowitych przemian

Pani Elżbieta, to osoba która konsekwentnie idzie do przodu i nigdy się nie poddaje! Zrzuciła swoje 64 kilogramy i całkowicie odmieniła swoje życie.  

czytaj więcej

Złe samopoczucie zmotywowało mnie do dużej zmiany

  • Natalia
  • Kobieta
  • 06 maja, 2022

Moja historia
Chciałabym krótko opisać Wam moją historię, kiedy zroumiałam, że czas na zmianę. Pojawiła się myśl; schudnę raz na zawsze.
Do dietetyka Piotr Kaźmierczaka trafiłam latem 2019r. Musiłam jak najszybciej trafić do niego, ponieważ się zaczęły problemy zdrowotne; obrzęki nóg, problemy z trawieniem, ciągłe zmeczenie i problemy z odzieżą.

Chciałam zacząć oddychać, poczuć się wolna, inna, lekka.
Do dziś korzystam  z wizyt i diety u Pana Piotra, a dnia są naprawde proste i smaczne.
Dzięki pomocy p. Piotra schudłam 30 kg. Było ciężko, ale dałam radę.
P.Piotr to dietetyk z powołania, dużo czasu poświęca pacjentowi. Buło to strzał w dziesiąrkę, a moim celem jest dalej walczyć o zdrowie, dobre samopoczucie i lepszą sylwetkę. Polecam bardzo p.Piotra i życzę cierpliwości.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pana Piotra Kaźmierczaka z poradni Dobry Dietetyk w Ostrzeszowie

Już na samym początku było widać, że Natalia ma wielką ochotę poprawić swoje samopoczucie i pozbyć się zbędnych kiologramów. Ogromne zaczenie miało wsparcie swojej rodziny. Natalia miała szerokie upodobania smakowe i dlatego nie było żadnego kłopotu z ustaleniem posiłków, sposobu przygotowania dań. Przestrzeganie ustalonych zasad diety i systematyczne jeżdzenie na rowerze stacjonarnym dawały pierwsze rezultay w utracie kilogramów. Dodatkowo znaczna poprawa w sprawach trawienia, zmniejszenie obrzeków na nogach  dawały jeszcze wiekszą motywację do działania. W koleknych miesiącach było widać wyraźne zmiany w sylwetce oraz spadek w obwodach ciała. Dla mnie to także była ogromna radość patrzeć jak zmienia się figura Natalii, Należą się olbrzymie gratulacje Natalii za wielki wysiłek i znakomite efekty, które uzyskała.

POKAŻ